Team

Ons team bestaat inmiddels uit 10 gedreven mensen met één passie.
Onze gezamenlijke passie is er elke dag voor te zorgen dat de aangesloten accountants en adviseurs en hun MKB klanten optimaal kunnen presteren.

“Een hogere winst voor iedere ondernemer” is dan ook niet voor niets onze missie!
Onze drive is het om jou als adviseur te helpen dit bij jouw klanten te realiseren. Wij krijgen er een kick van als we door middel van inzichten uit het MKS hier iedere dag een bijdrage aan mogen leveren!

We maken graag tijd voor je!

Monique Kersten-Krebbers

Management Assistente 

E: monique.kersten@mkgweb.nl
T: +31 478 58 31 50

Luuk Haegens

Partner / Adviseur

E: luuk.haegens@mkgweb.nl
M: +31 6 48 26 42 44

Daan Hansen

Analist & Assistent adviseur

E: daan.hansen@mkgweb.nl
T: +31 4 78 58 31 50

Lau Haegens

Partner / Adviseur

E: lau.haegens@mkgweb.nl
M: +31 6 54 38 67 96

Marcel Spapens

ICT Adviseur

E: marcel.spapens@mkgweb.nl
M: +31 4 78 5831 50

Dennis Bloemers

Analist & Assistent adviseur

E: dennis.bloemers@mkgweb.nl
M: +31 4 78 58 31 50

Joppe Fleurkens

Analist  & Assistent adviseur

E: joppe.fleurkens@mkgweb.nl
M: +31 4 78 58 31 50

Devon Çavis

ICT/ Werk Stagiare

E: devon.cavis@mkgweb.nl
M: +31 4 78 58 31 50

Rudi de Koning

Trainer / Adviseur

E: training@mkgweb.nl
M: +31 4 78 58 31 50

Huub Truijen

Trainer/ Adviseur

E: training@mkgweb.nl
M: +31 4 78 58 31 50